Par Rīgas plānošanas reģiona un Ādažu pašvaldības organizēto semināru

Rīgas plānošanas reģions, sadarbībā ar Ādažu novada domi, aicina Jūs apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru „Tiesiskā forma un nodokļi mazajiem uzņēmumiem”, kurš 28. oktobrī laikā no 10:00 līdz 15:30 notiks Ādažu kultūras centrā un ir paredzēts pašvaldību uzņēmējdarbības veicināšanas  speciālistiem, mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kā arī cilvēkiem, kuri plāno uzsākt uzņēmējdarbību

            Semināra darba kārtībā paredzēta eksperta prezentācija un jautājumu – atbilžu sesija par saimnieciskās darbības tiesiskajām formām un nodokļu likumdošanu Latvijā, izmaiņām darbinieku valsts sociālajā apdrošināšanā,  mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja pāreju uz uzņēmumu ienākuma nodokļa maksāšanu un iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksāšanu un citiem jautājumiem.

            Lūdzam šo informāciju pārsūtīt  arī Jūsu kolēģiem vai novada uzņēmējiem, kuri varētu vēlēties apmeklēt informatīvo semināru, kā arī izvietot informāciju par semināru Jūsu pašvaldības tīmekļa vietnē.
 
    Ņemot vērā, ierobežoto dalībnieku skaitu un lai nodrošinātu pēc iespējas kvalitatīvāku semināra norisi, lūdzam Jūs reģistrēties semināram elektroniski, līdz 26.oktobrim (ieskaitot) nosūtot apstiprinājuma elektronisko pastu Rīgas plānošanas reģiona Eiropas Savienības struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centra speciālistam Ilgvaram Francim uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Semināra norises vieta:
Ādažu kultūras centrs, Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads, LV 2164

Semināra vadītāja - lektore:
Inguna Leibus, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes profesore, Dr. oec.

Orientējošā semināra darba kārtība:
9:30 – 10:00 Semināra dalībnieku reģistrācija, rīta kafija / tēja
10:00 – 11:00 Saimnieciskās darbības tiesiskās formas un to atšķirība: SIA, IK, saimnieciskās darbības veicējs (pašnodarbinātais)
11:00 – 12:00 LR nodokļu veidi un to objekti
12:00 - 12:30 Kafijas pauze
12:30 – 13:30 Atviegloti nodokļu režīmi un izmaiņas 2017.gadā, tai skaitā
- mikrouzņēmumu nodoklis,
- patentmaksa,
- atbalsts jaunuzņēmumiem
13:30 – 14:30 Izmaiņas darbinieku valsts sociālajā apdrošināšanā
14:30- 15:00 Mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja pāreja uz:
- uzņēmumu ienākuma nodokļa maksāšanu,
- iedzīvotāju ienākuma nodokļa maksāšanu
15:00 – 15:30 Jautājumu – atbilžu sesija, konsultācijas
          
Aktīvā pozīcija: Aktualitātes Par Rīgas plānošanas reģiona un Ādažu pašvaldības organizēto semināru