Insulta rokasgrāmata

Insults nešķiro cilvēkus pēc sociālā statusa, vecuma vai kādām citām pazīmēm. Tas pārsteidz nesagatavotus, radot apjukumu gan pašam insulta pacientam, gan viņa tuviniekiem. Lai palīdzētu cilvēkam iespējami veiksmīgāk un ātrāk atgriezties ikdienas dzīvē, četras pieredzējušas medicīnas darbinieces radījušas rokasgrāmatu “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem”, kas ar TENAS atbalstu ikvienam pieejama bez maksas.

Izdevuma autores ir divas medicīnas māsas – Vidzemes slimnīcas Neiroloģijas nodaļas virsmāsa, Vidzemes Rehabilitācijas centra stacionārās nodaļas virsmāsa Inta Sīka un Madara Važa, kā arī ergoterapeite Anete Kaužēna un audiologopēde Anda Papule. Buklets veidots kā palīgs gan medicīnas darbiniekiem, gan insulta pacientu tuviniekiem, lai ikdienā varētu sniegt kvalitatīvu aprūpi un atveseļošanās process noritētu iespējami veiksmīgāk. 
Izdevums “Ikdienas aktivitāšu apmācība insulta pacientiem” tapis ar zīmola TENA un “Inko centrs” atbalstu, tāpēc ikviens interesents, tostarp medicīnas iestādes, to var saņemt bez maksas, zvanot uz tālruni 80001213 darba dienās no 9:00-17:00 vai rakstot uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
Aicinām pieteikties arī Jūs!
 
Tāpat priecāsimies, ja izskatīsiet un akceptēsiet iespēju Jūsu pārstāvētās iestādes mājaslapā izvietot web baneri, kurā pausta informācija, kā pieteikties un izdevumu saņemt individuāli.
Aktīvā pozīcija: Aktualitātes Insulta rokasgrāmata