Sporta diena

Sējas novada svētku ietvaros 27.maijā norisinājās Sporta diena. Organizātoru sagatavotās aktivitātes priecēja ikvienu.

Diena sākās ar svinīgu, Latvijas simtgadei veltītu, ozola stādīšanu Sējas pamatskolas parkā  novada priekšsēdētāja Gunta Liepiņa un skolas direktores Ineses Ozolnieces vadībā.

 Skolas un Sporta centra apkārtnē tika organizētas dažādas sporta aktivitātes. Īpaši bija padomāts par bērniem, kuri savu enerģiju varēja izlikt divās dažādās piepūšamajās atrakcijās.

Sējas Sporta centra parkā Eva Jākobsone kopā ar palīgiem bija izveidojuši tūrisma trasi, kurā savus spēkus, prasmes un zināšanas varēja pārbaudīt dalībnieku komandas. Savukārt mūsu novada orientēšanās speciālists Atis Rukšāns ne tikai bija sagatavojis Taku orientēšanās trasi, bet arī deva padomus un apmācīja interesentus. Šoreiz vislabāk veicās māsām Lindai un Lienei Dzenēm. Visprecīzāk punktus bija noteikusi Linda, kura tika pie zelta medaļas. Lienei - otrā vieta, bet trešo vietu ieguva Solveiga Ziediņa.

Gatavajoties velo-foto orientēšanās sacensībām “Sējas novada ūdeņi 2017”, ļoti lielu darbu trases un kartes izveidošanā bija paveikuši Aivars Bisenieks un Edvīns Purviņš. Arī šogad uzvarētāji tika pie oriģinālām balvām. Trešo vietu ieguva Aksels Teihmanis un Deniss Tračs, otrie – Mihails Borisovs un Raimonds Ābelītis, bet uzvarētāju gods tika Kristīnei un Dzintaram Prūšiem.

Paldies dalībniekiem un visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā.


Aktīvā pozīcija: Aktualitātes Sporta diena