Sējas novada jauniešiem sākusies pieteikšanās radošajām un praktiskajām aktivitātēm projektā „Brīvprātīgais aktīvists”

Jauniešu nevalstiskā organizācija “Creative Minds for Culture” ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu piedāvā Sējas novada bērniem un jauniešiem piedalīties projekta “Brīvprātīgais aktīvists” radošajās un praktiskajās aktivitātēs.

Projektā ir paredzētas sekojošas aktivitātes:
  1. 7 dienu apmācību cikls: 27.-29.jūnijs, 5.-6.jūlijs, 12.-13.jūlijs;
  2. 2 dienu dalībnieku individuālo iniciatīvu plānošana: 19.-20.jūlijs;
  3. Iniciatīvu īstenošana: jūlijs – augusts (norises datumi pēc individuālā dalībnieku plāna);
  4. Iniciatīvu izvērtēšanas pasākums, brīvprātīgā darba vēstījuma sagatavošana: 12.-13.septembris;
  5. Noslēguma pasākums par brīvprātīgā darba attīstību Sējas novadā: 21.septembris.
Aktivitātes notiks Sējas novada kultūras namā un izbraukumos ārpus novada. Norises laiks: plkst.10.00-18.00. Dalība aktivitātēs ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana (pusdienas un launags), organizēta nokļūšana uz/no aktivitāšu norises vietām un nepieciešamie mācību materiāli. Aktivitātes vadīs pieredzējuši neformālās izglītības speciālisti.

Vietu skaits aktivitātēs ir ierobežots. Apstiprinātajiem dalībniekiem ir jāpiedalās visās aktivitātēs. Pieteikšanās: līdz 22.jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: ej.uz/brivpratigaisaktivists

Aktuālā informācija par projektu un aktivitātēm: www.mindsforculture.comwww.facebook.com/CreativeMindsforCulturevai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Projektu “Brīvprātīgais aktīvists”, līguma Nr.2017.LV/NVOF/PSA/053/11, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība “Creative Minds for Culture”.

PLAKĀTS

Aktīvā pozīcija: Aktualitātes Sējas novada jauniešiem sākusies pieteikšanās radošajām un praktiskajām aktivitātēm projektā „Brīvprātīgais aktīvists”