No icon

AICINĀM PIEDALĪTIES SĒJAS NOVADA ATTĪSTĪBAS PROGRAMMAS IZSTRĀDĒ!

6. un 7. martā Sējas novada domes ēkas “Jēņi”, Loja, Sējas novads, 1. stāva sēžu zāles telpā norisināsies Sējas novada attīstības programmas 2019.-2025. gadam izstrādes tematisko darba grupu sanāksmes. Tajās aicināts piedalīties ikviens interesents (iedzīvotāji, uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, u.c.).

Tematisko darba grupu sanāksmju laiki:

  • trešdien 6.martā plkst. 13.00  “Sociālā vide (izglītība, kultūra, sports, sociālā aizsardzība, veselības aprūpe)”;
  • ceturtdien 7.martā plkst. 10.00 “Tehniskā infrastruktūra un vide”;
  • ceturtdien 7.martā plkst. 13.00 “Uzņēmējdarbība, pārvalde un sadarbība”.

Sanāksmēs tiks vērtētas jomu stiprās un vājās puses, kā arī domāts par konkrētām idejām un rīcībām nākamajiem gadiem, lai pakalpojumi un infrastruktūra tiktu uzlabota.

Dalībai darba grupās var pieteikties līdz 5.martam, pie Sējas novada domes ēkas “Jēņi” Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, pa tālr.25668853 vai e-pastā dome@seja.lv..

Attīstības programmas izstrādes laikā aktuālā informācija par sabiedrības līdzdalības iespējām būs pieejama pašvaldības mājas lapas www.seja.lv sadaļā Dome/Dokumenti/Attīstības plānošanas dokumenti.

Par attīstības programmas izstrādi atbildīgā persona ir Sējas novada domes izpilddirektors Guntars Jākobsons; mob. tālr. 27891856; e-pasts: guntars.jakobsons@seja.lv. Attīstības programma tiek izstrādāta sadarbībā ar SIA “Reģionālie projekti”.

Sējas novada attīstības programmas izstrādes darba plāns

Aicinām ikvienu līdzdarboties Sējas novada attīstības programmas 2019.-2025. gadam izstrādē!

Komentāri