No icon

Lielā Talka 2019

Lielā Talka 2019 notiek sestdien, 27.aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Talkas norisi kopumā (tajā skaitā savākto atkritumu izvešanu) katrā novadā un republikas pilsētā pārrauga LIELĀS TALKAS KOORDINATORS! Sējas novadā Lielās talkas koordinators ir Sējas novada domes Īpašumu apsaimniekošanas un komunālas daļas tehniskais vadītājs G.Ņesteruks.

 

Šogad Lielajā Talkā aicinām ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus… Dzīvosim skaisti! Lai prieks Tev pašam un pārējiem! Latvijai BŪT zaļai!

TALKAS DIENĀ TEV BŪS NEPIECIEŠAMI ATKRITUMU MAISI, KAS ŠOGAD SĒJAS NOVADA TERITORIJĀ IR SARKANĀ KRĀSĀ. Šos maisus bez maksas būs iespējams saņemt 27.aprīlī ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā pie talkas atbildīgā vai koordinatora.

 

Šogad, kā katru gadu, Lielās talkas ietvaros visā Sējas novada teritorijā no 25.līdz 28.aprīlim tiks izvietoti lielgabarīta atkritumu konteineri:

Lojas ciemā pie kluba,

Pabažu ciemā pie autobusu pieturas,

Sējas ciemā pie šķiroto atkritumu konteineriem,

Murjāņos pie daudzdzīvokļu namiem,

Murjāņos grants ceļu “Murjāņi-Jaunkrimulda” un “Kadiķi-Sīļi” krustojumā,

“Jaunkrimuldā”, “Vaivariņos”, “Austrumos” un “Brankšās” pie dzirnavām.

Lielgabarīta konteineros aizliegts mest būvgružus un elektropreces.

Komentāri