No icon

Vairāk nekā 500 brīvprātīgie palīgi iesaistīsies pirmā “Zelta” maratona organizēšanā

Biedrība "VSK Noskrien" sadarbībā ar Tet Rīgas maratona organizatoriem aicina pievienoties brīvprātīgo palīgu komandai un ar savu enerģiju, darbu, atbalstu un smaidu radīt īpašo Tet Rīgas maratona nedēļas un sacensību dienas atmosfēru. Ziemeļeiropas vienīgā IAAF Gold Label maratona un reģiona lielāko skriešanas svētku organizēšanā iesaistīsies vismaz 500 brīvprātīgo palīgu, lai teju 38 000 dalībniekiem no 80 valstīm radītu īpašu skriešanas svētku gaisotni Rīgā.

 

Tet Rīgas maratona organizēšanā, kas šogad pirmo reizi nesīs Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta kvalitātes zīmi, norisināsies visas nedēļas nogales garumā 18. un 19. maijā. Iesaistoties plašajā pasākumu programmā, brīvprātīgajiem būs iespēja gūt unikālu pieredzi un ieskatu dažādos pasākumu organizēšanas procesos gan pirms pasākuma, gan maratona nedēļas nogalē. Iepriekšējā pieredze palīgu lomā nav obligāta, tomēr minimālais vecums, no kura iespējams iesaistīties, ir 16 gadi. Īpaši gaidīti ir tie brīvprātīgie, kas Tet Rīgas maratona organizēšanā iesaistīsies atkārtoti!

 

Palīgi tiek aicināti pieteikties pozīcijām, izvēloties savām vēlmēm un prasmēm tuvākās, kā arī pievienoties ģimenei, draugiem vai skolas un studiju biedriem. Plašāks brīvprātīgo palīgu darbu apraksts un pieteikšanās iespējama Tet Rīgas maratona mājas lapā sadaļā Palīgi: http://tetrigasmaratons.lv/lv/paligi

 

Brīvprātīgo palīgu iesaiste maratona nedēļā sāksies ar dalībnieku starta numuru sagatavošanu jau 11. un 12. maijā, organizatoriskiem darbiem tālāk turpinoties visas Maratona nedēļas garumā. Tet Rīgas maratona EXPO, kas notiks 17.-18. maijā, brīvprātīgo palīgu komandas uzdevums būs sagaidīt un izsniegt ikvienam maratona dalībniekam viņa starta numuru. Sestdien, 18. maijā 11. novembra krastmalā notiks Rimi Bērnu diena 13 000 dalībniekiem ar dažāda garuma skriešanas trasītēm bērniem un Ģimeņu skrējienu – 4,2 km distanci Rīgas pilsētā. Rimi Bērnu dienā būs iespēja palīdzēt ar mazo skrējēju plūsmas koordinēšanu, kārtības uzturēšanu, medaļu izdali un informācijas sniegšanu apmeklētājiem.

 

Lielākais skaits palīgu nepieciešams Tet Rīgas maratona galveno startu dienā, 19.maijā, kad Rīgas ielās startēs vairāk nekā 25 000 skrējēju kopumā četrās distancēs. Brīvprātīgajiem palīgiem būs iespēja palīdzēt trases tiesnešiem, darboties mantu glabātuvē, starta un finiša zonā 11. novembra krastmalā, ka arī medaļu izdalē ikvienam finišētājam un citos darbos. Šogad īpaša iespēja uzņēmumiem, skolām un augstskolām, komandas saliedēšanai, kopīgi darboties atsevišķā enerģijas punktā, pasniedzot ūdeni, spēcinošas uzkodas un atbalstot visus skrējējus.

 

 

 

 

 

Papildu informācija:

Inese Ķīkule tel: 2966 6110

inese.kikule@necom.lv,

www.lattelecomrigasmaratons.lv

 

Signis Vāvere, tel: 2643 4959

signis@noskrien.lv
www.noskrien.lv

 

 

Par VSK Noskrien:

VSK Noskrien ir virtuāla skrējēju komanda, kas apvieno jau vairāk nekā 1000 dažādu spēju skrējējus un skriešanas entuziastus. VSK Noskrien viens no mērķiem ir uzlabot Latvijā notiekošo skriešanas pasākumu kvalitāti un dalībnieku servisu, iesaistoties gan kā tempa turētājiem, gan neliedzot savu pieredzi citu aspektu izvērtēšanā un realizēšanā. VSK Noskrien apvieno gan skrējējus ar trīsdesmit gadu pieredzi, kas noskrietos maratonus uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitīs, gan arī tādus puišus un meitenes, kas ir ceļā uz savu pirmo maratonu un Latvija ir ne mazums skrējēju, kas savu pirmo maratonu vai pusmaratonu ir noskrējuši tieši pateicoties VSK Noskrien. VSK Noskrien komanda apvieno gan tādus skrējējus, kas skrien ātri un ieņem pirmās vietas, gan arī tādus, kuri skrien sava prieka pēc vai tikai gatavojas uzsākt savu skriešanas karjeru. Tieši tādēļ VSK Noskrien devīze ir: "Galvenais nav uzvarēt, galvenais ir noskriet".

 

Par Tet Rīgas maratonu:

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. 29. Tet Rīgas maratons notiks 2019. gada 18.–19. maijā. 2018. gadā pasākums pulcēja 37 645 dalībniekus, t. sk., 4243 ārvalstniekus no 78 pasaules valstīm un 12 tūkstošus bērnu "Rimi Bērnu dienas" ietvaros. Pasākums ir saņēmis prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta" kvalitātes zīmi (Gold Label). Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra NECom. Galvenais partneris un tehnoloģiskais nodrošinātājs – Tet, oficiālais partneris – Rimi, sponsori – adidas, WESS Motors Toyota, Sportland. Partneri – Live Riga, Eiropas Komisija, Mēness aptieka, dabīgais minerālūdens Mangaļi, Isostar, DPD Latvija, Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel, Gardena, LSFP, LVS, 1188, Klotiņi & Serģis, Hansgrohe, VSK Noskrien. Mediju partneri – 360TV, LNT, Delfi, Dienas Bizness, JCDecaux.

Komentāri