No icon

Sējas novada sporta spēles 2019 Finālsacensības

Sējas novada sporta laukumi šovasar, 29.jūnijā uzņēma Sporta spēļu dalībniekus – ielu basketbolā, futbolā un pludmales volejbolā. Ielu basketbolā piedalījās 6 komandas, futbolā 6 komandas, bet pludmales volejbolā – 8 komandas.

Par Sējas novada Sporta spēļu 1.kārtas uzvarētājiem pludmales volejbolā kļuva komanda ar nosaukumu “Tavs tētis”- Kristaps Kāposts un Mairis Kazeks, otrā vieta komandai “Tava mamma”- Matīsam Bieziņam, Elvijam Zebuliņam, bet trešie – komanda “Odiņš” (Kristaps Birzulis, Arnis Odiņš, Endijs Zebuliņš).

Ielu basketbolā triumfēja komanda “Toma-noma” (Toms Bitītis, Ričards Pičugins, Roberts Ikaunieks), otro vietu spraigā cīņā izcīnīja komanda “Trīs” (Roberts Caucis, Miks Krūmiņš, Edgars Teteris), bet trešie – komanda “Ninety five” (Madars Freimanis, Matīss Ulmis, Ralfs Vilks, Daumants Beinars).

Savukārt futbola turnīrā uzvarēja vietējā komanda FK “Karma” –Gatis Voldiņš, Klāvs Zelčs, Roberts Romanovs, Ģirts Priednieks, Artūrs Broks, Deivids Mielēns, Normunds Broks, Andris Baumgārtens, Nils Veipāns un Māris Siksna. Otro vietu izcīnija komanda “Propāns”, trešie – FC MMA.

Gaidīsim dalībniekus uz izšķirošajām finālsacensībām Sējas novada Sporta spēlēm 27.jūlijā. Balvās – kausi un medaļas godalgoto vietu ieguvējiem.