No icon

Aicinājums saistībā ar ārkārtas situāciju valstī.

  Cienījamie novada iedzīvotāji un viesi!

Atgādinu, ka Ministru kabinets ārkārtas sēdē ceturtdien, 12. martā, nolēma visā valstī izsludināt ārkārtējo situāciju, nosakot virkni ierobežojumu, lai kavētu koronavīrusa Covid-19 izplatību. Par atbildīgo iestādi darbību koordinācijai ir noteikta Latvijas Republikas Veselības ministrija.

Pašvaldība lūdz visus iedzīvotājus sekot līdzi informācijai un apzinīgi ievērot noteikto kārtību.(rīkojums mājas lapā www.seja.lv) Noteikumi nepieciešami Jūsu un līdzcilvēku drošībai un labklājībai. Maksimāli izmantot saziņas veidu bez tiešas saskarsmes (e-pastā: dome@seja.lv; guntis.liepins@seja.lv; 29110942, lolita.landsberga@seja.lv; 27891869, inta.petrova@seja.lv; 27891865, komunaldienests@seja.lv;  25668850, guntars.jakobsons@seja.lv; 27891856, liona.barone@seja.lv; 26160628, gramatvediba@seja.lv; 27891857). ar darbiniekiem pašvaldībā un citās iestādēs. Zvaniet, rakstiet un dokumentus, kurus vēlaties iesniegt papīra formā, ievietojiet Sējas novada domes ēkā speciāli izveidotās kastītēs, viena foajē, otra ārpusē. Domes kasē ar skaidru naudu norēķinus neveiksim, vienīgi ar karti. Vēl labāk ar pārskaitījumu. Pirmskolas izglītības iestāde strādā īpašā režīmā, tādēļ aicinu vecākus būt ļoti atbildīgiem un    ievērot  higiēnas prasības,  parakstīties iestādē bērnu atvedot un izņemot Prasība Jūsu drošībai. Pabažu mācību punktā bērnus uz ierobežojumu  laiku nepieņems. Lojā katru dienu bērnus pieņems, bet ļoti aicinām vecākus ziņot iestādei par plānotiem apmeklējumiem turpmākās nedēļās.  Represēto piemiņas pasākums 25.03.2020. nenotiks. Aicinām individuāli nolikt ziedus un iedegt sveces.

Tuvojas pavasaris un dabā ir ļoti daudz darba. Izmantosim laiku lietderīgi. Stādīsim kokus un puķes, sakopsim iestādes un mājas.

Saudzēsim sevi un saudzēsim citus! Labu veselību vēlot!

Domes priekšsēdētājs Guntis Liepiņš.

Komentāri