No icon

DOMES KONTAKTI UN DARBINIEKI

DOMES KONTAKTI UN DARBINIEKI

Guntis Liepiņš

Tālrunis- 29110942
E-pasts- guntis.liepins@seja.lv
Domes priekšsēdētājs

 

Guntars Jākobsons

Tālrunis- 67977738 , 27891856
E-pasts- guntars.jakobsons@seja.lv
Izpilddirektors

 

Vita Gulbe

Tālrunis- 67977739 , 27891868
E-pasts- sekretare@seja.lv
Domes sekretāre

 

Biruta Martinova

Tālrunis- 67148321 , 27891857
E-pasts- gramatvediba@seja.lv
Galvenā grāmatvede

 

Lolita Landsberga

Tālrunis- 67977757 , 27891869
E-pasts- Lolita.Landsberga@seja.lv
Sociālā dienesta vadītāja, dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

 

Valentīna Ceple

Tālrunis- 67977756
E-pasts- Valentina.Ceple@seja.lv
Zemes ierīkotāja
 

Elīna Bērziņa

Tālrunis- 29607507
E-pasts- Elina.Berzina@seja.lv
Juriskonsults, Iepirkumu komisijas priekšsēdētāja, Administratīvās komisijas priekšsēdētāja, Bāriņtiesas priekšsēdētāja

 

Grigorijs Ņesteruks

Tālrunis- 26450459
E-pasts- komunaldienests@seja.lv
Īpašuma apsaimniekošanas un komunālās daļas tehniskais vadītājs

 

Ilze Vikse

Tālrunis- 67977758 , 25668850
E-pasts- ilze.vikse@seja.lv
Komunālās daļas vadītāja

 

Džoneta Skrīvere

Tālrunis- 67148321
E-pasts- komdala@seja.lv
Grāmatvede

 

Inese Geislere

Tālrunis- 67148321
E-pasts- sndg@seja.lv
Grāmatvede

 

Irēna Spiģēna

Tālrunis- 67148321
E-pasts- gram@seja.lv
Grāmatvede

 

Gunta Liepiņa

Tālrunis- 67148321
E-pasts- kase@seja.lv
Kasiere

 

Inta Petrova

Tālrunis- 7957634 , 27891865
E-pasts- Inta.Petrova@seja.lv
Sociālās palīdzības organizatore, Pabažu bibliotēka

 

Margarita Kalniņa

Tālrunis- 67977757 , 25668845
E-pasts- margarita.kalnina@seja.lv
Sociālais darbinieks

 

Mārtiņš Hofmanis

Tālrunis- 29268682
E-pasts- martins.hofmanis@seja.lv
Būvvaldes vadītājs

 

Andris Lauskis

Tālrunis- 67977738
E-pasts- buvvalde@seja.lv
Būvinspektors

 

Mairis Peksis

Tālrunis- 22011430
E-pasts- mairis.peksis@seja.lv
IT speciālists

 

Laura Breimane - Tūtāne

Tālrunis- 26485643
E-pasts- laura.breimane@seja.lv
Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Agita Ozoliņa

Tālrunis- 27891860
E-pasts- agita.ozolina@seja.lv
Sējas novada Kultūras nama vadītāja
k/n "Loja", p/n Murjāņi, Sējas novads, LV-2142

 

Liona Barone

Tālrunis- 26160628
E-pasts- liona.barone@seja.lv
Lauksaimniecības konsultants

 

Elita Kārkliņa

Tālrunis- 25668853
E-pasts- elita.karklina@seja.lv
Lojas VPVKAC

 

Ēriks Siliņš

Tālrunis- 20276895
Kapu uzraugs

 

Inese Ozolniece

Tālrunis- 27891863
E-pasts- inese.ozolniece@seja.lv
Sējas pamatskolas direktore

 

Inita Iekļava

Tālrunis- 27891859
E-pasts- inita.ieklava@seja.lv
PII "Bitīte" vadītāja
Bitīte”, Loja, Sējas novads, LV-2142

 

Ieva Lapšāne

Tālrunis- 27891858
E-pasts- ieva.lapsane@seja.lv
Sējas Mūzikas un mākslas skolas direktore
„Bitīte”, Loja, Sējas novads, LV-2142

 

Gints Bitītis

Tālrunis- 27891862
E-pasts- gints.bititis@seja.lv
Sējas novada Sporta centra direktors

 

Dainis Krivišs

Tālrunis- 27891867
Sējas novada Sporta centra tehniskais direktors

 

Rita Celma

Tālrunis- 27891864
E-pasts- rita.celma@seja.lv
Pabažu Kultūras nama vadītāja

 

Liene Reniņa

Tālrunis- 27891866
E-pasts- liene.renina@seja.lv
Sējas novada bibliotēka Loja
„Jēņi”, Sējas novads, LV-2142

 

Elīna Ozoliņa

Tālrunis- 28606400
E-pasts- elina.ozolina@seja.lv
"Ainavas" bibliotēka
Ainavas, Sējas nov., LV-2162

Comment