Filtrs
 • Karogs gaidīs mājās

  Dažus mēnešus pirms svētkiem, katram bija iespēja radīt Dziesmu svētku logo - nopīt savu Dziesmu un deju svētku vainagu, pēc izvēles nodziedot kādu no tautasdziesmām. No radītās skaņas īpaši izstrādāts datora algoritms "sapina" unikālu vainagu. Arī jauktais koris "Sēja" iedziedot latviešu tautasdziesmu "Sēju vēju"  tika pie sava logo, tas šobrīd rotā mūsu Dziesmu svēku karogu. 
             30.jūnija dienas vidū, brīdī , kad saule bija visaugstāk, karogs tika pacelts! Tā simboliski atklājot svētkus gan mūsu novadā, gan visā Latvijā.Karogs pie Sējas novada Domes plīvos līdz pat svētku pēdējai dienai, sagaidot mājās dalībniekus.
 • „Muzicēsim kopā 2013” noslēguma koncerts

  13.jūlijā Lojas kultūras namā orķestra akadēmijas „Muzicēsim kopā 2013” noslēguma koncerts. Koncertā piedalās Ķekavas novada jauniešu simfoniskais orķestris.
  Koncerta sākums plkst. 12:00

  Jums ir jāreģistrējas, lai lasītu visu rakstu...

 • Vislatvijas zirgu dienas

  Jauno jātnieku skola aicina visus uz sestajām Vislatvijas Zirgu dienām !

  Jauno jātnieku skola” aicina visu uz pasākumu visai ģimenei „Vislatvijas zirgu dienas”,lai jau sesto gadu pēc kārtas ar dažādām aizraujošām aktivitātēm pavadītu neparastu nedēļas nogali kopā ar zirgiem. Pasākumā būs iespējams iepazīt zirgus kā draugus, komandas biedrus, palīgus ārstnieciskajā terapijā, kā arī vērot dažādas jāšanas sporta disciplīnas - konkūru – lēkšanu pāri šķēršļiem, iejādi un braukšanu ar pajūgiem.

  Jums ir jāreģistrējas, lai lasītu visu rakstu...

 • Konkursa "Par sakoptu Sējas novadu" termiņš pagarināts

  Izglītības, kultūras un jauniešu pastāvīgās komitejas deputāti aicina Sējas novada iedzīvotājus pieteikt lauku sētas, individuālās dzīvojamās mājas, daudzdzīvokļu mājas, apkalpojošās sfēras objektus konkursam „Par sakoptu Sējas novadu”. Nolikumu un pieteikuma anketas skatīt Sējas novada mājas lapas sadaļā AKTUALITĀTES.
  Pieteikuma anketu iesniegšanas termiņš tiek pagarināts līdz 10.jūlijam.

  Saskatīsim skaisto savā apkārtnē, leposimies ar to un pastāstīsim arī citiem!

Aktīvā pozīcija: Iedzīvotājiem Sociālais dienests Dažādi