No icon

Sējas novada kultūras nams

Sējas novada kultūras nams

Sējas novada KN organizē:

Š. g. 3.novembrī (ceturtdienā)
Sējas KN organizē braucienu uz Dailes teātra izrādi

Ingmars Bergmans
Laulības dzīves ainas

Pasaka par laulības dzīvi 2 daļās


Lomās:
Juris Žagars, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Ģirts Ķesteris,
Kristīne Nevarauska, Rēzija Kalniņa,
Ieva Segliņa, Kaspars Zāle, Mirdza Martinsone,
Anete Krasovska, Ieva Florence u.c.
Izrādes sākumsplkst.19.00
Biļešu cenas 12.00 € un 12.80 €
Transports 4.20 €
Izbraucam plkst. 17.00 no Pabažiem,
plkst. 17.20 no Lojas

Pieteikties un samaksātSējas KN līdz 24.oktobrim
(tālr. informācijai 27891860 Agita)

Rudens koncerts

MANS TĒVS BAŅĶIERIS

18. februārī plkst.18.00
Sējas KN sadarbībā ar Kinopunkts būs skatāma dokumentāla filma

MANS TĒVS BAŅĶIERIS

Ieeja - 2 Eiro

Autobiogrāfisks dokumentāls „detektīvstāsts” - režisore meklē savu tēvu, bankrotējušas bankas prezidentu, kurš 20. gadsimta 90. gados pazuda bez vēsts.
Pēc 16 gadiem no „Interpola” pienāk ziņa, ka kāds vīrietis ar meklējamā personas datiem uzradies Malaizijā, psihiatriskajā klīnikā...

Latvija, 2015
Dokumentālā filma
Garums: 71 min.
Režisore: Ieva Ozoliņa

"Gaisa grābekļi"

 

Latvijas valsts gadadiena!

 

Jauna sezona!

Kora koncerts 25.10.2014

ategorija: Sējas novada KN

Publicēts 20 oktobris 2014

Pirms izbraukšanas uz Starptautisku koru konkursu PRAGA CANTAT 2014

Jauktais koris „Sēja"
aicina uz koncertu
SĒJA SĒJAI


25.oktobrī plkst.12.00
Sējas kultūras namā

P.S. Būsim tērpušies jaunajos tautas tērpos,
lai dalītos priekā ar jums!

Pirms izbraukšanas uz Starptautisku koru konkursu PRAGA CANTAT 2014

Jauktais koris „Sēja"
aicina uz koncertu
SĒJA SĒJAI


25.oktobrī plkst.12.00
Sējas kultūras namā

P.S. Būsim tērpušies jaunajos tautas tērpos,
lai dalītos priekā ar jums!

Aicinājums vecākiem! Sējas novada Bērnības svētki.

2014. gada 2. augustā plkst.15.00 Sējas kultūras namā plānots organizēt Sējas novada Bērnības svētkus

Šī ir lieliska iespēja savus bērnus padarīt vēl par vieniem svētkiem bagātākus. Šie ir svētki ikvienam pirmsskolas vecuma bērnam, kur galveno lomu spēlē bērns un viņa krustvecāki. Aicinām izbaudīt šos svētkus, priecāties kopā ar pasākuma vadītājiem, krustvecākiem, vecākiem, vecvecākiem un draugiem. Krustvecāki savu krustbērnu varēs izšūpot tradicionālajās svētku šūpolēs, katram bērnam kā atmiņa par šo dienu tiks pasniegta dāvaniņa, kā arī katrs bērns saņems Bērnības svētku apliecību, kurā būs ierakstīts krustvecāku vārds un uzvārds.

Ja vēlaties pieteikt savu bērnu svētkiem zvaniet līdz 2. jūlijam Agitai tālr. 27891860

 

Š.g. 26.februārī (trešdienā) Lojas KN organizē braucienu uz JRT izrādi

Ivans Gončarovs
OBLOMOVS
Režisors: Alvis Hermanis

19.gadsimta vidus, Pēterburga. Stāsts par krievu muižnieku, kurš visu savu dzīvi, figurāli izsakoties, pavada tā arī „neizkāpjot no gultas”. Pretēji klišejiskai interpretācijai, kurā Oblomovs tiek uzskatīts par slinkuma simbolu (līdzīgi „Sūnu ciemam”, tikai krievu variantā), mums šis stāsts vairāk rādās kā ļoti poētiska un filozofiska līdzība par dzīves eksistenciālo trauslumu.

Biļešu cenas:

EUR 3.85; EUR 6.40; EUR 8.90; EUR 12.10
Ceļš:EUR 4.50 (Ls 3.20)

Izrādes sākumsplkst.19.00, izrāde notiek JRT Lielajā zālē,
izrādes garums: 4 h (2 cēlieni)

Izbraucam: plkst.17.00 no Pabažiem,

plkst.17.20 no LojasTālr. informācijai 27891860 (Agita)

Sējas novada kultūras namā tiks izrādīta Ghetto Games filma

eju 100 novados visā Latvijā tiks demonstrēta Latvijā lielākās ielu sporta un kultūras kustības Ghetto Games 2013. gada dokumentālā filma.

Ghetto Family sadarbībā ar biedrību „Kinopunkts” sestdien, 22. februārī plkst. 16:00 vienlaicīgi gandrīz 100 Latvijas novadu kultūras namos un kinoteātros demonstrēs Ghetto Games 2013. gada sezonas dokumentālo filmu.


Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans atklāj, ka „Šī dokumentālā filma būs ne tikai par 2013.gada sezonas aizvadītajiem notikumiem. Mūsu aktivitāšu ietvaros ikvienam stāstam, kakatram no mums ik rītu ir dotas divas izvēles: celties vai turpināt gulēt. Celties, lai piepildītu savus mērķus un padarīt pasauli labāku, vai noslinkot un pagulēt vēl kādu stundiņu. Ghetto Games kustība ir par kaislību, kas motivē celties, par motivāciju augt un cīnīties – par motivāciju dzīvot dzīvu dzīvi!”

Ghetto Games piecu gadu laikā kļuvusi par nozīmīgāko jauniešu kustību valstī, jo, gadā rīkojot aptuveni 70 pasākumus, dažādās sportiskās aktivitātēs iesaistījusi ap 50000 dalībnieku un sekotāju. Savukārt, 2014.gadā Ghetto Family uzsāka jauniešu programmas – Ghetto Alianses izveidi, kuras ietvaros tiks organizētas vairāk kā 200 apmācību un sporta aktivitātes visā valstī.

Ghetto Games mērķis ir palīdzēt jauniešiem pilnveidot sevi, sniedzot iespēju pozitīvā vidē sportot un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt talantus un iesaistīties brīvprātīgajā darbā.


Papildu informācija par Ghetto Games dokumentālās filmas demonstrēšanu:
Viktorija Bobova

Ghetto Family pārstāve
Viktorija_ghettotv@inbox.lv
Tālr.+371 29606169

www.ghettofamily.com
www.draugiem.lv/ghettofamily

Skatītājus priecē un izklaidē ar „Kaimiņu būšanu”

Novembra nogalē Lojas kultūras nama amatierteātris savus skatītājus priecēja ar Vigitas Pumpures izrādi „Kaimiņu būšana”.

Lugas autore Vigita Pumpure, Jelgavas novada Vilces pagastā dzīvojoša skolotāja ar savu pirmo lugu pieaugušajiem – drāmu „Kuce” 2011. gadā piedalījās Nacionālā teātra rīkotajā lugu konkursā un… luga iekļūva pirmo 10 labāko vidū. Ludziņas skolu teātriem jau rakstītas iepriekš, pašai vadot teātra pulciņu un domājot par piemērotu repertuāru savējiem. Savukārt komēdiju «Kaimiņu būšana» (2008. gada rudens – 2011. gada Jāņi) šobrīd jau spēlē amatierteātri Aknīstē, Bērstelē un Codē, Kārķos, Ķeipenē un Laidzē, Lejasciemā, Lojā, Saikavā un Vārmē. Tagad arī Sējas novadā.

Ko par savu „Kaimiņu būšanu” saka pati Vigita Pumpure? „Augsto mākslu šajā gabaliņā iz tautas dzīves veltīgi meklēt. Naivs farss bez pretenzijām uz augsto mākslu? Bet, ja nopietni, tad mazliet vairāk par pusotru stundu ar vieglu smaidu, nu gandrīz kā vienā elpas vilcienā.
Laime? Viens jau nevar būt laimīgs! Gadiem, matiem un svaram nav nozīmes! Attiecību veidošana gan prasa zināmu piepūli, bet, ja dzīvesdraugu var atrast kaimiņos un Ziemeļmeita nav jābrauc lūkoties aiz trejdeviņiem kalniem un jūrām, tad jau tur kaut kas var sanākt. Ja tik tās mātes reiz liktos mierā!
Intrigai – viena zila acs, pāris sabuktēti spaiņi, izsisti elektrības korķi. Karstākajā brīdī varbūt tiks pazaudēts kāds apģērba gabals. Bet beigas – vislaimīgākajā vietā! Trīs līgavas pušķi… un tā viņi dzīvoja laimīgi līdz mūža galam.” (avots www.ntz.lv)

Un, lūk, arī Lojas amatierteātris režisora Mārtiņa Gaigala vadībā iestudēja „Kaimiņu būšanu”. Teju divu stundu garumā publiku izklaidēja un smīdināja 12 talantīgi pašmāju aktieri – Guntis Liepiņš, Vita Vīksne, Staņislava Vērdiņa, Normunds Broks, Solvita Kursīte, Rūdolfs Kalliss, Judīte Gerega, Viesturs Razumovskis, Liena Ozoliņa, Ilze Vikse, Agita Ozoliņa, Klāvs Niklass. Uz rezervistu soliņa - Natālija Riherte un Andris Vikse). Par gaismu un skaņām izrādes laikā rūpējās Andris Vikse. Tērpi un scenogrāfija – teātra kolektīva dalībnieku rokām veidots un gatavots.

Komentāri