No icon

Realizēts projekts „Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana Lojas ciemā”

Šī gada aprīļa beigās veiksmīgi realizēts projekts Nr.14-04-LL01-L413202-000013 „Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana Lojas ciemā”. Projekts tika realizēts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Lauku attīstības programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.
    
Projekta realizācijā iegādāti un uzstādīti Sējas novada pašvaldībai piederošā īpašumā 7 āra trenažieri, kuri piemēroti fizisku vingrinājumu veikšanai brīvā dabā. Izmantojot trenažierus, tiek trenētas visas ķerrmeņa muskuļu grupas, locītavas un sirds – asinsvadu sistēma. Trenažieri ir universāli, tie ir piemēroti treniņiem gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī jauniešiem vecumā no 14.gadiem. Izturīgā metāla konstrucija ļauj trenēties dažāda svara cilvēkiem. Trenažieru konstrukcijas ir pārklātas ar pulverkrāsojumu, kas ir īpaši izturīgs pret dažādu apkārtējās vides apstākļu nelabvēlīgo ietekmi. Uzstādītie trenažieri ir brīvi pieejami jebkuram novada iedzīvotājam.

Projekts tika realizēts pirms plānotā  īstenošanas termiņā beigām.
  
Projekta kopējās izmaksas ir 6 451,72 EUR, no kurām attiecināmās izmaksas – 5 332,00 EUR. Publiskais finansējums ir 4 798,80 EUR.

Komentāri