Saimnieču diena Pabažu KN

Septiņus gadus pēc kārtas starp Katrīnām un Andrejiem, kad ziema ver vaļā savus vārtus, Pabažu kultūras namā notiek Saimnieču diena. Šogad  viesmīlīgās saimnieces Katrīne (Lauma Špate ), Kate (Inta Petrova ) un Trīne (Sintija Voldiņa) sagaidīja pavāru mākslas cienītājas, kuras piedalās ēdienu konkursā ,,Ceptais rausis” - 18 dalībnieces.
  Pirms ēdienu degustācijas vokālais ansamblis ,,Zustrenes” un līnijdeju grupa ,,Asorti” rādīja Pabažu kultūras nama vadītājas Ritas Celmas izdomātu stāstu par rausīša bēgšanu mūsdienu “šķēršļu ceļā”. Tajā bija dzīvais humors, idejas, siltums, piedzīvojumi, raizes, blēņas un mīlestība. Dažādu “rausīšu” degustācija un novērtēšana aizrāva visus. Neizpildāma gan bija prasība – atzīmēt vien vienu produktu, jo izšķirties garšotājam tikai par vienu vien, bija grūti. Ne viens vien korists nopūtās, “kaut mana kundze to visu prastu gatavot”! Šķiet, arī saimnieces bija ļoti gandarītas un laimīgas, jo visas bija saņēmušas gan vīru uzslavas, gan “Atzinības rakstus” par viņu talanta veikumu!
 

Lasīt tālāk ...

18. novembra koncerts

Helovīns - 2016

Punktiņu skoliņa

EZERS DEJO!

,,Dejo, un tu būsi kas vairāk – lielāks, skaistāks un spēcīgāks par ikdienišķo tevi!”

1.augustā Pabažu ezerkrasta estrādē līnijdeju kolektīvi ,,Asorti,, no Pabažiem, ,,Sunbeach,, no Saulkrastiem, ,,Draiskās raganiņas,, no Raganas, ,,Straupīte,, no Straupes, ,,Wild Roses,, no Valmieras un dejotāji no dažādām Rīgas līnijdeju grupām  aicināja visus, kam patīk dejot, mācīties mīļākās kolektīvu dejas, baudīt skaistus dabas skatus ezermalā un, beidzoties deju maratonam, pēc atpūtas pauzes vakarā priecēt viens otru ar dejām nelielā koncertā.

,,Vienmēr var vēlēties labāk.
Vienmēr var izdoties sliktāk.
Tas jokdaris, kas to kārto,
Nekad neko nesaskaņo.
Pie viņa ar kukuli nevar.
Viņš nešķiro asaras, smaidus
Viņš vienīgi atzīst un ciena tos- kuri nenobīstas.”

Arī mēs nenobijāmies un viss notika! Vēlamies šo deju dienu viest par tradīciju katra augusta pirmajā sestdienā.Veicām konkursu pasākuma nosaukumam. Un tas ir : EZERS DEJO!

Lutināti ar negaidītiem saules stariem  un mierīgu pēcpusdienu, līnijdejotājas deju maratonā izdejoja 76 dejas! Paldies Mairim Peksim par pozitīvo attieksmi un mūzikas apskaņošanas darbu šajā pasākumā! Pateicamies par atsaucību, atbalstu, sadarbību, iekrāsojot jaunās tradīcijas pasākuma sākumu ar cerības, mīlestības, sapņu piepildīšanās un prieka krāsām līnijdeju festivāla dalībniekus.

Pabažu k/n vadītāja Rita.

VOKĀLĀ GRUPA LATVIAN VOICES

Pabažu kultūras namā  trīs dienas skanēja vienas no skaistākajām Latvijas balsīm ! Tās bija vokālās grupas Latvian Voices balsis. Meitenes strādāja un dzīvoja mūsu kultūras namā, lai ierakstītu jaunu disku. Jutāmies gandarīti par atzinīgo telpu novērtējumu un pagodināti ar skaistu koncertprogrammu ,,Rūtoj...” Pabažu ezerkrasta estrādē.

Pabažu līnijdejotājas Saulkrastos

Pabažu k/n līnijdeju grupa ,,Asorti” piedalījās Saulkrastu pilsētas svētkos, un  no Saules laukuma līdz estrādei vijās svētku gājienā kopā ar Saulkrastu līnijdejotājām  ,,Sunbeach” .Abi kolektīvi vienotā deju solī uzstājās estrādē ,,Saules laukums”, lai kopā dzirkstītu priekā un lepnumā!

Lieldienas Pabažu kn!

27. martā plkst. 13.00 Pabažu kultūras nams
piedāvā Lieldienu programmu

"Oliņ boliņ"
ar dažādiem pārsteigumiem.
 
Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties krāsotu olu konkursā, ripināšanā (atceries paņemt Lieldienu olas), piedalīties senajās tautas spēlēs, rotaļās un dziesmu dziedāšanā. Būs iespēja kaut līdz nelabumam izšūpoties Lieldienu šūpolēs.
Kā zināms, latviešu ticējumi vēsta, ka tiem, kas Lieldienās nešūpojas, visu gadu nāk miegs, vasarā kož dunduri, odi un čūskas.
Varbūt nav vērts tik traki riskēt?
 
Tiekamies Lieldienās!

Pasākumi Pabažos

Līnijdeju festivāls EZERS DEJO

Nosaukums EZERS DEJO konkursa kārtā tika izvēlēts pagājušā gada pasākumā. Šogad pie mums ciemojās līnijdeju cienītājas no Valmieras, Rūjienas, Saulkrastiem, Jelgavas, Valgundes, Raganas un Rīgas. Pirms lielā simtsdeju maratona dejotāji  sniedza koncertu ar iecienītām līnijdeju kolektīvu dejām.

,,Vienmēr var vēlēties labāk.
Vienmēr var izdoties sliktāk.
Tas jokdaris, kas to kārto,
Nekad neko nesaskaņo.
Pie viņa ar kukuli nevar.
Viņš nešķiro asaras, smaidus
Viņš vienīgi atzīst un ciena tos- kuri nenobīstas!,,


 

Latvian Voices

Aktīvā pozīcija: Sējas novads Kultūra Pabažu kultūras nams